Witaj!

Strony (4):
Ocena wątku:
  • 144 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emerytury dla mężczyzn i inne problemy
#31
Sądzę że aby dochodzić swoich praw w sądzie to trzeba mieć dutki na opłacenie mecenasa.A ci ludzie o których piszesz Joachimie pewnie groszem nie śmierdzą .Stąd brak jakiejkolwiek reakcji z ich strony na Twój post.Ja od 2008 roku w moim otoczeniu szukam do współpracy mężczyzn z rocznika 49-53 , którzy podobnie jak ja mieliby przepracowane przynajmniej 40 lat i pobierali świadczenie przedemerytalne w/g ustawy z 30 kwietnia 2004 r.Jak na razie bez powodzenia mimo ze wedlug statystyk zusowskich świadczenia przedemerytalne pobiera obecnie 87 tys.osób.
 
 
#32
Próbuję przesłać formularz do poparcia pisma do RPO ale pojawia sie czerwony komunikat że zle przepisałem zabezpieczenie antyspamowe.Próbuję od pół godziny i pomimo że wszystko dobrze przepisuje to nic z tego.Może ktoś inny ma taki sam problem .Popieram Waszą akcję i podpisuję dię pod nią dwoma rękami
Próbuję przesłać formularz do poparcia pisma do RPO ale pojawia sie czerwony komunikat że zle przepisałem zabezpieczenie antyspamowe.Próbuję od pół godziny i pomimo że wszystko dobrze przepisuje to nic z tego.Może ktoś inny ma taki sam problem .Popieram Waszą akcję i podpisuję się pod nią dwoma rękami
 
#33
Wypełniłem formularz do RPO ale nie mogę wysłać bo pojawia mi się informacja (na czerwono)
że zle przepisałem zabezpieczenie antyspamowe a przepisywałem kilka razy i dobrze
Popieram pismo do RPO i podpisuję się pod nim dwoma rękoma ,TO SKANDAL W SKALI SWIATA.Mam 61 lat i 45 lat pracy,Ja z takim stażem pracy powinieniem mieć PRAWO WYBORU ,chyba że komuś żależy bym zeszedł z tego świata i będzie po problemie .Proponuję dla Rządu by dla ludzi z takim stażem wręczał za darmo Pawulon i potem skok na głowkę do basenu bez wody.Wszyscy z takiego stanu rzeczy byliby zadowoleni i system emerytalny powoli by się uzdrowił .Zrozpaczony długoletni pracujący Polak
 
 
#34
popieram
 
#35
Panowie piszcie w sprawie dyskryminacji mężczyzn z roczników 49-53 do OPZZ (http://opzz.org.pl/kontakt/warszawa.html ),
głównie do p.Strębskiego (strebski@opzz.org.pl)!
Być może z jego i OPZZ pomocą uda się skierować w tej sprawie wniosek do TK.
 
#36
W najbliższych wyborach nie oddając głosu na Komorowskiego podziękujemy mu podwyższenie nam wieku emerytalnego.

To podziękowanie o którym piszę wcześniej ma być za podwyższenie nam wieku emerytalnego
 
#37
Prawdopodobnie i p Prezydentowi Dudzie podziękujemy za niedotrzymanie obietnicy dotyczacej obniżenia wieku emerytalnego . rocznik 1950.
 
#38
Emerytury dla rocznika 1950 powinny być liczone wg. starych zasad.
 
 
#39
Niezarejestrowany

RE: Forum seniora
http://serwisy.gazetaprawna.pl/emerytury...-1953.html

Wiele, wiele roczników jest poszkodowanych na nowych wyliczeniach emerytur.
Panowie rocznik 1950 emerytura wyliczona po nowemu jest niższa od tej na starych zasadach o 500 zł co wy na to ?

Adres IP: zapisano
 
 
Strony (4):


Skocz do: